Knihy

Kniha 21 lekcí: Co mě naučil pád do bitcoinové králičí nory

Braiins Publishing

October 5, 2022

5

Min

Kniha esejů něměckého bitcoinera Gigiho je dobrým průvodcem pro všechny, kteří se chtějí podívat, jak hluboko vede pomyslná bitcoinová krácličí nora.

Podobně jako Alenka z knihy Lewise Carrolla Alenka v říši divů se i autor 21 lekcí vydává prozkoumat, kam vede pomyslná králičí nora fascinujícího světa okolo bitcoinu. Ve třech oddílech po sedmi lekcích postupně zkoumá filozofické základy, ekonomické souvislosti a technologické pozadí tohoto převratného vynálezu. Kniha zachycuje jeho vlastní učební proces a je inspirací pro všechny, kteří chtějí prohloubit své chápání bitcoinu. Nabízí totiž poučený a nekonvenční pohled na mnohá ze složitých témat, které se bitcoinu dotýkají. Český překlad se zařazuje po bok desítek dalších jazyků, do kterých byla tato kniha od svého prvního vydání přeložena.

{{custom-cta}}

Video: křest knihy + panelová diskuze

Záznam ze křtu knihy z dílny Braiins Publishing. Tímto počinem je sbírka esejů s názvem 21 lekcí: Co mě naučil pád do bitcoinové králičí nory, jejíž autor vystupuje pod pseudonymem Gigi.

Debata o těžbě bitcoinu - své názory s publikem sdíleli John Vanhara, podnikatel českého původu, který se poslední rok věnuje aktivitám právě v oblasti bitcoinové těžby, Kristian Csepcsar, ředitel marketingu v Braiins, a Jakub Kicom Vejmola, tvůrce Bitcoinovýho kanálu. Diskusi moderoval Matouš Ledvina, digitální konzultant pro Google a marketingový poradce u Braiins.

Knihy ke stažení zdarma

Všechny naše bitcoinové publikace najdete ke stažení zdarma na: https://www.bitperia.cz/knihy

Prodej fyzických knih

Fyzickou kopii našich knih seženete u nás na eshopu nebo u některého z našich partnerů:

Hledáme vývojáře!

Naší zákazníci jsou globální, ale schopné místní vývojáře hledáme neustále. Pokud vás zajímá oblast těžby Bitcoinu nebo máte rádi práci v progresivním tech stacku (Rust, Bitcoin, desítky serverů po celém světě se stovkami tisíc připojení za sekundu a mnohem více) tak se určitě ozvěte.

Vyvíjíme software i hardware pro bitcoinové těžaře - pojďte do toho s námi: https://braiins.com/careers
Všechny naše bitcoinové knihy k dostání na jednom místě.